Clean Rivers, Better Business

Save the date: #BetterBusiness event op 9 september 2021

Voor de partners, sponsoren en hun collega’s organiseren we donderdagmiddag 9 september een #BetterBusiness event.

Camille Oostwegel verwelkomt ons in stijl op Chateau St. Gerlach in Houthem voor een middagvullend programma. Tussen 14.00-17.30 uur is er ruimte om elkaar beter te leren kennen, tonen ambitieuze ondernemers ons hoe winst en waarde hand in hand kunnen gaan, en delen we de resultaten van recente onderzoeken en acties. 

Ben je een partner of sponsor? Reserveer deze datum dan alvast in je agenda. Je ontvangt tijdig een officiële uitnodiging van ons. 

Meer nieuws

20 december 2023
> betterbusiness > cleanrivers

Nieuwe partner Fortuna Sittard: “De kracht van voetbal”

Als pionier van het betaald voetbal in Nederland is Fortuna een begrip in Limburg en ver daarbuiten. Sinds kort is de voetbalclub partner van Maas Cleanup. “We laten zien hoe het op een eenvoudige manier anders kan”.

Lees meer

31 juli 2020
> betterbusiness > cleanrivers

Limburgse bedrijven slaan handen ineen om de Maas schoon te houden

Van multinational DSM tot hotel- en restaurantbedrijf Oostwegel, het bedrijfsleven in Limburg slaat de handen ineen om het zwerfafval te verwijderen uit de Maas.

Lees meer

3 november 2020
> cleanrivers

“Samen maken we de Maas en wereld weer schoon!”

Bekijk de videoboodschap van onze Staatssecretaris!

Lees meer

Bekijk meer nieuws

Stay clean: volg ons!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date
over onze acties en ons netwerk