Save the date: #BetterBusiness event op 9 september 2021
Voor de partners, sponsoren en hun collega’s organiseren we donderdagmiddag 9 september een #BetterBusiness event.
Voor de partners, sponsoren en hun collega’s organiseren we donderdagmiddag 9 september een #BetterBusiness event.
Camille Oostwegel verwelkomt ons in stijl op Chateau St. Gerlach in Houthem voor een middagvullend programma. Tussen 14.00-17.30 uur is er ruimte om elkaar beter te leren kennen, tonen ambitieuze ondernemers ons hoe winst en waarde hand in hand kunnen gaan, en delen we de resultaten van recente onderzoeken en acties.
Ben je een partner of sponsor? Reserveer deze datum dan alvast in je agenda. Je ontvangt tijdig een officiële uitnodiging van ons.
Onder begeleiding van de Wageningen Universiteit en Jessica den Outer hebben 6 studenten onderzoek gedaan naar de vraag: "Hoe kan een ‘rechten van de rivier’-perspectief bijdragen aan het terugdringen van de PFAS-vervuiling in de Maas?"
Als pionier van het betaald voetbal in Nederland is Fortuna een begrip in Limburg en ver daarbuiten. Sinds kort is de voetbalclub partner van Maas Cleanup. “We laten zien hoe het op een eenvoudige manier anders kan”.
Met de founding partners van Maas Cleanup blikken we terug op de afgelopen jaren. Waarom de Maas nog niet plasticvrij is, niet gelukt is en wat er nodig is om dit doel wél te behalen, bespreken we met Huub Waterval van Nextview.