Clean Rivers, Better Business

Kijk: Katrien Schaerlaekens over Rivierpark Maasvallei

Een rivier die het landschap boetseert

Katrien Schaerlaekens, projectleider van Rivierpark Maasvallei, neemt ons  mee naar de wildernis die de Maasoevers herbergt. Grensoverschrijdende samenwerking resulteert dan wel in meer biodiversiteit, het zwerfafval is en blijft een probleem. Laat je inspireren door deze korte film die is ons aangeboden door Richard Dols.

Meer nieuws

31 januari 2023
> cleanrivers

Tentoonstelling Mens & Maas

Museum de Domijnen presenteert in het Erfgoedcentrum in Sittard een overzichtstentoonstelling over de Maas, de rivier die telkens weer opnieuw een belangrijke rol speelt in het leven van de Limburgers en inwoners van de regio.

Lees meer

10 december 2024
> betterbusiness

Nieuwe partner APG legt zichzelf langs de meetlat

Een goed pensioen in een leefbare wereld: voor Ronald Wuijster is dat waar het werk van APG om draait. Als CEO van APG Asset Management is hij met zo’n 1.300 collega’s wereldwijd verantwoordelijk voor de beleggingen van het bedrijf.

Lees meer

1 oktober 2025
> cleanrivers

De Noordse stormvogel als boodschapper van de zee

Plastic hoort niet in de natuur – en toch ligt het overal. Het waait door de straten, drijft in al onze rivieren, en belandt uiteindelijk voor een groot deel in de zee. Daar stapelt het zich op, met gevolgen voor alles wat in en om het water leeft.

Lees meer

Bekijk meer nieuws

Stay clean: volg ons!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date
over onze acties en ons netwerk