Clean Rivers, Better Business

“Samen maken we de Maas en wereld weer schoon!”

Bekijk de videoboodschap van onze Staatssecretaris!

‘Samen maken we de Maas en wereld weer schoon!’ Met die woorden sloot staatssecretaris Stientje van Veldhoven van Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat zich zojuist aan bij de Maas Cleanup en startte de openingsceremonie. Wat begon met het idee van één ondernemer resulteerde in een beweging die vandaag méér dan 5000 vrijwilligers op de been brengt voor meer dan 200 opruimacties door héél Limburg. Wat een bewustwording en beweging! Een héél groot woord van dank aan het geweldige team en iedereen die zich de afgelopen maanden heeft ingespannen. Samen maken we vandaag, op World Cleanup Day, moeder Maas plasticvrij!

Meer nieuws

12 september 2020
> cleanrivers

Wat nou als we het samen doen?

Daags vóór de Maas Cleanup besluiten Maastricht 4 Climate en Precious Plastic Maastricht alvast te beginnen met het opruimen van plastic.

Lees meer

20 april 2023
> maasindewet

VPRO Tegenlicht – Stem van de Natuur

De Stem van de Natuur van VPRO Tegenlicht online en 20 april 2023 om 20:20 uur op NPO 2. Met bijzondere aandacht voor Maas Cleanup en onze petitie #maasindewet.

Lees meer

15 augustus 2021
> cleanrivers

Extra Maas Cleanup: duizenden vrijwilligers op de been

Op 14 augustus hebben duizenden vrijwilligers in heel Limburg zich ingezet om de oevers van de Maas en haar zijrivieren een dag afvalvrij te maken.

Lees meer

Bekijk meer nieuws

Stay clean: volg ons!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date
over onze acties en ons netwerk