Clean Rivers, Better Business

Kijk: Op pad met maasjutter Rob Driessen

Wat neemt de stroom van de Maas zoal mee? Maasjutter Rob Driessen vertelt ons over bijzondere en zorgwekkende vondsten.

Van verdwaalde badeentjes tot door carnavalisten gedumpte winkelwagentjes; de Maasoever toont ons de uitwassen van onze consumptiemaatschappij. Toch probeert de kunstenaar in Rob die objecten die van esthetische waarde zijn een fraai nieuw leven te geven. Laat je inspireren door deze korte film die is ons aangeboden door Richard Dols.

Meer nieuws

13 maart 2024
> betterbusiness > cleanrivers

Het was Zondag in het Zuiden en Maas Cleanup

De makers van het spektakelmusical Het was Zondag in het Zuiden sluiten zich aan bij Maas Cleanup. Frans Hendrickx, directeur Toneelgroep Maastricht: “Dit is een partnership dat op heel veel vlakken klopt."

Lees meer

12 september 2020
> cleanrivers

Wat nou als we het samen doen?

Daags vóór de Maas Cleanup besluiten Maastricht 4 Climate en Precious Plastic Maastricht alvast te beginnen met het opruimen van plastic.

Lees meer

10 december 2024
> betterbusiness

Nieuwe partner APG legt zichzelf langs de meetlat

Een goed pensioen in een leefbare wereld: voor Ronald Wuijster is dat waar het werk van APG om draait. Als CEO van APG Asset Management is hij met zo’n 1.300 collega’s wereldwijd verantwoordelijk voor de beleggingen van het bedrijf.

Lees meer

Bekijk meer nieuws

Stay clean: volg ons!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date
over onze acties en ons netwerk