Maas Cleanup Days:
19 & 20 maart 2027

Jan Terlouw over #Maasindewet

Nu hoeft niemand zich verantwoordelijk te voelen voor het afval in onze rivier. Dat willen wij veranderen, door de rechten van de Maas, wettelijk te verankeren. Waarom? Kijk de video van Jan Terlouw.

Meer weten over Rechten van de Natuur, lees verder via deze link.

Meer nieuws

30 juni 2026

Schoon water onder druk: Nederland richting de KRW-deadline

De klok tikt voor schoon water. In 2027 moet Nederland voldoen aan de Europese Kaderrichtlijn Water, maar onze rivieren, beken en meren staan nog altijd flink onder druk. Wat doet Nederland al voor schoon water? En is dat genoeg voor 2027?

Lees meer

17 juni 2026

Van sportvisserij tot natuurbescherming: de ambities van de Sportvisunie

De Sportvisunie zet zich in voor schoon water en een goede visstand. Het partnerschap met Maas Cleanup moet die missie verder versterken. We spreken Jorg Nelissen, belangenbehartiger van de Sportvisunie: “We nemen onze verantwoordelijkheid serieus.”

Lees meer

13 april 2026

Van vergadertafels tot rivierbanken: samen voor een schone Maas

Traditiegetrouw komen voorafgaand aan de Cleanup Days bestuurders, ondernemers en vrijwilligers samen voor een inhoudelijke conferentie. Dit jaar draait de bijeenkomst om blijvende impact. Hoe maak je écht verschil? En hoe betrek je jongeren daarbij?

Lees meer

Bekijk meer nieuws

Stay clean: volg ons!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date
over onze acties en ons netwerk